Wiadomości duszpasterskie – 4 III 2018

4 Mar 2018 | Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela Wielkiego Postu – 4 III 2018

  1. W poniedziałek, 5 III, zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które zostanie odprawione o godz. 15.00.
  2. Jeśli chcesz przeżyć Niedzielę Leatare, 11 III, w atmosferze chrześcijańskiej nadziei to zapraszamy Cię do posłuchania świadectwa nawrócenia Arkadiusza Łukasza Łodziewskiego. Podczas każdej Eucharystii opowie on o swoim życiu bez Boga i o tym jak został odnaleziony przez Chrystusa, a teraz głosi wszystkim Jego chwałę. Po każdej Mszy Św. będzie możliwość nabycia jego bestselerowych książek.
  3. W przyszłą niedzielę, 11 III, po każdej Mszy św. studenci naszej Akademii Ignatianum będą kwestować na rzecz ogólnopolskiej akcji Rodacy-Bohaterom, która wspiera Polaków mieszkających na Kresach. Akcję prowadzi wrocławskie Stowarzyszenie Odra-Niemen. Za każde wsparcie już teraz dziękujemy i zapraszamy do włączenia się w tę kwestę.
  4. Przypominamy, że Drogę Krzyżową odprawiamy w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 15.30, natomiast Gorzkie Żale w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00. Serdecznie zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach, za które można uzyskać odpust zupełny.

Wszystkim Wiernym i Przyjaciołom Kościoła św. Barbary życzymy
błogosławieństwa Bożego i dobrego tygodnia!

 

Miejsce na Placu Mariackim, w którym narożnik kościoła św. Barbary z Ogrójcem zbliża się do fary Mariackiej, uchodzi za najbardziej malowniczy zakątek starego Krakowa.