Wiadomości duszpasterskie – 27 VIII 2017

26 Aug 2017 | Ogłoszenia

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXI Niedziela Zwykła – 27 VIII 2017

  1. W poniedziałek, 28 VIII, wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła. Na godz. 15.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. We wtorek, 29 VIII, wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  3. W piątek, 1 IX, przypada pierwszy piątek miesiąca. Po Mszy św. o godz. 16.00 możliwość indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu do godz. 18.00 i okazja do spowiedzi.
  4. Przypominamy, że przy kościele św. Barbary w Krakowie (Mały Rynek 8) działa MANRESA – Jezuickie Centrum Pomocy Psychologicznej i Duchowej, które organizuje warsztaty: Wreszcie żyć – 12 kroków ku pełni życia. Jest to program rozwoju osobistego przeznaczony dla osób przeżywających różnego rodzaju kryzysy i trudności emocjonalne, a także dla osób, które chcą zadbać o osobisty rozwój duchowy. Zapisy i informacje można znaleźć na stronie internetowej Kościoła św. Barbary, a także w folderkach, które znajdują się w zakrystii.

Wszystkim Wiernym i Przyjaciołom
Kościoła św. Barbary życzymy
błogosławieństwa Bożego i dobrego tygodnia!

 

Miejsce na Placu Mariackim, w którym narożnik kościoła św. Barbary z Ogrójcem zbliża się do fary Mariackiej, uchodzi za najbardziej malowniczy zakątek starego Krakowa.