V Niedziela Wielkiego Postu – 22 III

23 Mar 2015 | Ogłoszenia

  1. W poniedziałek, 23.03, zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które zostanie odprawione o godz. 15.00.
  2. W ramach „Szkoły modlitwy i wiary”, w poniedziałek, 23.03, na godz. 19.00 zapraszamy do udziału w modlitwie przed Najświętszym Sakramentem, prowadzonej według metody ignacjańskiej.
  3. W środę, 25.03, uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  4. W czwartek, 26.03, z racji czwartego czwartku miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić za małżonków dotkniętych kryzysem. Po Mszy św. możliwość spotkania i rozmowy na trudne tematy małżeńskie.
  5. Przypominamy, że Drogę Krzyżową odprawiamy w naszym kościele w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 15.30, a Gorzkie Żale w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.
  6. Prosimy o przekazanie 1% podatku na Jezuickie Dzieła Pomocy Potrzebującym. Przez szkoły, bursy, wyższe uczelnie, ośrodki opiekuńczo – wychowawcze oraz pracę wychowawczą przy parafiach, Jezuici dbają o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć naszą działalność, prosimy o zabranie odpowiedniego formularza PIT, który znajduje się na stoliku pod chórem.
Miejsce na Placu Mariackim, w którym narożnik kościoła św. Barbary z Ogrójcem zbliża się do fary Mariackiej, uchodzi za najbardziej malowniczy zakątek starego Krakowa.