III Niedziela Wielkiego Postu – 8 III

10 Mar 2015 | Ogłoszenia

1. W poniedziałek, 9.03, zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które zostanie odprawione o godz. 15.00.
2. W ramach „Szkoły modlitwy i wiary”, w poniedziałek, 9.03, na godz. 19.00, zapraszamy do udziału w modlitwie przed Najświętszym Sakramentem, prowadzonej według metody ignacjańskiej.
3. W środę, 11.03, po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy do udziału w medytacji nad listem apostolskim Papieża Franciszka z okazji Roku Życia Konsekrowanego. Medytację poprowadzi o. Stanisław Łucarz.
4. Przypominamy, że Drogę Krzyżową odprawiamy w każdy piątek Wielkiego Postu o godz. 15.30, a Gorzkie Żale w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00.
5. Prosimy o przekazanie 1% podatku na Jezuickie Dzieła Pomocy Potrzebującym. Przez szkoły, bursy, wyższe uczelnie, ośrodki opiekuńczo – wychowawcze oraz pracę wychowawczą przy parafiach, Jezuici dbają o wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Wszystkich, którzy chcą wesprzeć naszą działalność, prosimy o zabranie odpowiedniego formularza PIT, który znajduje się na stoliku pod chórem.

Miejsce na Placu Mariackim, w którym narożnik kościoła św. Barbary z Ogrójcem zbliża się do fary Mariackiej, uchodzi za najbardziej malowniczy zakątek starego Krakowa.