1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 26 lutego 2023

25 Feb 2023 | Ogłoszenia

  1. W poniedziałek, po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  2. W bieżącym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca. W sobotę o godz. 9.00 – Msza św. w intencji mężczyzn ku czci Niepokalanego Serca Maryi a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu i różaniec. Także w sobotę, 4 marca – św. Kazimierza Królewicza, patrona archidiecezji krakowskiej.
  3. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 15.30 i na Gorzkie Żale w niedziele po Mszy św. o godz. 16.00.
  4. Rekolekcje wielkopostne w naszym kościele poprowadzi Krzysztof Homa SI. Nauki będą głoszone na wszystkich Mszach św. przez dwie kolejne niedziele, tj. 5 i 12 marca, a także w poprzedzające je soboty, 4 i 11 marca na Mszach św. o godz. 20.00.
  5. Od 24 lutego w kinach można zobaczyć film „Opiekun”. To historia współczesnych bohaterów, w których życie w sposób cudowny wkracza św. Józef. Więcej informacji na plakacie.
Miejsce na Placu Mariackim, w którym narożnik kościoła św. Barbary z Ogrójcem zbliża się do fary Mariackiej, uchodzi za najbardziej malowniczy zakątek starego Krakowa.